(+099)-123-45678

example@example.com

Arı Ürünlerinin Doğal ve Eşsiz Dokunuşu Beeo Cilt Bakım Ürünlerinde

BEE’O Cilt Bakım Ürünleri Doğal Cilt Bakımı için Doğru Tercih!

İşte Olumlu Müşteri Dönüşleri

Arı ürünleri, zengin besin içeriği ve değerli bileşenleri ile şifa kaynağı olan ve uzun yıllardır kullanılan doğal besinler. Pandemi ile birlikte, güçlü bir bağışıklık destekçisi olduğu için kullanımı oldukça arttı. Propolis, arı sütü, ham bal, polen ve arı ekmeği gibi doğal arı ürünleri günlük beslenmenin bir parçası oldu. BEE’O Propolis, Türkiye’de bir ilk olan “Sözleşmeli Arıcılık Modeli” ile arı ürünleri üretimi yapan doğa dostu bir marka. BEE’O’nun ürünleri İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Ürünleri Mükemmeliyet Merkezi’nde analiz ediliyor ve doğallığı tescilleniyor. Bağışıklık destekçimiz BEE’O, aynı zamanda doğal cilt bakım ürünleri ile hayatımıza dokunuyor. Yapılan bilimsel çalışmalar, doğal arı ürünlerinin cilt üzerinde birçok faydası olduğu yönünde. BEE’O uzmanları da arı ürünleri ve doğal özler içeren formüller geliştirdi. Nemlendirici bakım kremleri, kırışıklık karşıtı krem ve serumlar, propolisli dudak koruyucular ve doğal arı ürünleri içeren roll onlar ile ilgili müşteriler olumlu dönüşlerini paylaştı.

BEE’O APIBEAUTY NEMLENDİRİCİ BAKIM KREMLERİ

Patentli BEE’O Saf Anadolu propolisi, Aloe vera, ham bal, shea yağı, susam yağı, B5 ve E vitaminlerinin bir araya geldiği BEE’O APICARE Nemlendirici Bakım Ürünleri’ni herkes çok beğendi. BEE’O Propolis Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen tamamen doğal formüllerle ilgili yorumlar şu şekilde:

Sude Hanım; “BEE’O ürünlerini düzenli olarak tüketiyordum. Günümüzde doğal içerikli cilt ürünü bulmak çok zor. BEE’O cilt bakım ürünlerinin çıktığını duyunca çok sevindim. Arı ürünlerinin cilde ne kadar faydalı olduğunu biliyorduk, güvenilir yerli bir marka ürettiği için biz de gönül rahatlığıyla kullanıyoruz.”

Beril Hanım; “Çok hassas bir cildim var. Makyaj ve cilt bakımında doğal ürünler kullanmam gerekiyor. BEE’O APICARE ürünlerinin dudak koruyucularını önceden kullanıyordum. Nemlendirici bakım kremleri çıkardıklarını duyduğumda hemen aldım. Vücut, el ve ayak kremleri cildi besliyor, nem bakımı sağlıyor.

Elif Hanım; “Nemlendirici krem tercih ederken en önem verdiğim konu cildin yağ dengesini de koruması. Bu ürünlerin içerisinde propolisin yanında ham bal, vitaminler ve bitkisel yağlar da bulunuyor. Kuru ve hassas ciltleri olan kişiler de güvenle tercih edebilir.”

Özlem Hanım; “Oğlum için de kullanabileceğim doğal bir ürün bulmak beni çok sevindirdi. Atopik ve hassas bir cildi var. BEE’O APICARE Nemlendirici Bakım Kremleri hiçbir kimyasal bileşen içermiyor, hem kendim hem de oğlum için uygularken içim çok rahat 😊”

Zeynep Hanım; “BEE’O APICARE Nemlendirici Bakım El Kremi’ni çantamdan ayırmıyorum. Cildin kolayca emebildiği hafif bir formülü var. Ellerimi yumuşacık yaptı, herkese tavsiye ederim.”

Ali Bey; “Profesyonel atletim. Her mevsim antrenman yapıyorum, hava koşulları bazen cildimin kurumasına sebep oluyor. BEE’O APICARE Nemlendirici Vücut Kremi’ni keşfettiğimden beri hiçbir kaygım kalmadı. Günün her anı uygulayabiliyorsunuz, tamamen doğal ve tescilli bir formül. Ben çok beğendim, mutlaka denemelisiniz.”

BEE’O APIBEAUTY KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTI-AGING KREM VE SERUMLARI

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-aging yüz bakım kremi, göz çevresi ve yüz serumları içeriğinde; arı zehri, arı sütü, BEE’O patentli saf Anadolu propolisi, ham bal, hyoluronik asit, değerli bitkisel yağlar ve vitaminler bulunduruyor. Arı zehri, arı sütü, ham bal ve saf Anadolu propolisi içeren bu ürünler düzenli kullanımda ciltte kırışıklıkların görünürlüğünün azalmasını sağlıyor.

Melis Hanım; “BEE’O Propolis ürünlerine güvendiğim ve severek kullandığım bir marka. Katkı ve koruyucu içermeyen doğal ürünlerini severek tüketiyoruz. BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı Anti-aging cilt bakım ürünleri arı zehri içeriğiyle doğal botoks etkisi yaratıyor. Arı zehri, arı sütü, ham bal ve propolis gibi arı ürünlerini bir arada sunan bu ürünleri etkisini göreceksiniz.”

Ezgi Hanım; “Günlük hayatta sık sık makyaj yapıyorum, cildim uzun süre zararlı kimyasallara maruz kalmış oluyor. Bu noktada doğal ürünlerle cildimi kırışıklıklara karşı beslemem gerekiyor. BEE’O Propolis’in arı zehri, arı sütü, doğal bitki özleri ve değerli vitaminler içeren anti-aging krem ve serumlarında bu bileşenlerin bir arada bulunması gerçekten harika. Yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullandığım bu doğal ürünlerin yüz kırışıklıkları ve lekelerinde gerçekten etkili olduğunu gördüm. Üstelik dermatolojik olarak test edilen bu ürünlerin anti-aging etkisi de doğrulanmış.”

BEE’O APIBEAUTY PROPOLİSLİ ROLL ON’LAR

İrem Hanım; “Piyasadaki deodorant ve roll onlara alternatif doğal bir ürün arıyordum ki karşıma BEE’O Roll On’lar çıktı. Eşim ve kendime aldım çok memnun kaldık, kokuları muhteşem. Parfüm ve alüminyum içermiyor, güzel kokusunu tamamen doğal özlerden alıyor.”

Meryem Hanım; “Çok iyi bir ürünler, gözenekleri tıkamıyor ve cildi doğal formülüyle besliyor. İçerisinde nan-nano çinko varmış, tamamen doğal içerikli cilt ürünlerini bulmak gerçekten zor. BEE’O’ya teşekkür ediyoruz 😊 Kızlarım çok memnun kaldı, tekrar sipariş verdik.”

BEE’O APIBEAUTY PROPOLİSLİ DUDAK KORUYUCULAR

BEE’O APICARE Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucu ve BEE’O APICARE Propolisli Kara Mürverli Dudak Koruyucu olmak üzere iki çeşidi bulunan bu ürünler tamamen doğal arı ürünleri ve bitkisel özlerden oluşuyor. Dudaklarınızı besliyor ve ihtiyacı olan nem bakımını sağlıyor.

Aynur Hanım; “Kuru ve çatlak dudaklara sahipseniz mutlaka denemelisiniz. Ben kara mürverli propolisli dudak koruyucuyu her gün kullanıyorum, hem doğal bir renk veriyor hem de dudaklarımı besliyor 😊”

Didem Hanım; “Ham bal, Anadolu propolisi ve bitki özleri bir arada! Gerçekten bayıldım, dudaklarıma nem sağladı ve besledi. Her mevsim kullanabilirsiniz.”

Search

Popular Posts

  • Atom serum, sağlık kabini , evde serum takma

    Modern tıp ve sağlık hizmetleri, hastaların yaşam kalitesini artırmak ve tedavi süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla sürekli olarak yenileniyor. Emsesaglik.com, bu yenilikçi hizmetleri hastaların ayağına getirerek sağlık hizmetlerini daha erişilebilir ve konforlu hale getiriyor. Atom serum, sağlık kabini ve evde serum takma gibi hizmetlerle Emsesaglik.com, sağlık ihtiyaçlarınızı evinizin rahatlığında karşılamanızı sağlıyor. Atom Serum Nedir? Atom serum, yüksek […]

  • Yörük Kızı Hanım ağa , Uluslararası Turan Devletleri Teşkilatı

    Uluslararası Turan Devletleri Teşkilatı, ortak kültürel ve tarihî bağlara sahip olan Türk ve akraba toplulukları bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, saygın bir organizasyondur. Bu teşkilat, köklü bir geçmişe ve zengin bir kültürel mirasa sahip olan Turan devletlerini birbirine yakınlaştırarak, iş birliği ve dayanışma içinde daha güçlü bir gelecek inşa etmeyi hedefler. Bu kapsamda hayata geçirilen […]

  • bubble tea, bubble tea franchise, bubble tea bayilik

    Bobajoy, Türkiye’de bubble tea tutkunlarının vazgeçilmez adresi olarak hızla yükseliyor. Lezzetli ve eğlenceli içecekleriyle tanınan Bobajoy, sadece benzersiz tatlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda girişimciler için de cazip bir franchise fırsatı sunuyor. Bubble tea bayilik  büyülü dünyasını keşfetmek ve bu heyecana ortak olmak isteyenler için Bobajoy, en doğru adres. Bubble tea, farklı çay bazları ve çeşitli […]

Categories

Tags

Henüz burada gösterilecek bir içerik yok.