iphone servis , iphone ekran , iphone batarya

Orijinal iPhone Servis Hizmetleri

iPhone markası kalite, sağlamlık teknoloji ve estetikliği bir arada sunmasıyla günümüzde en çok tercih edilen cep telefonu markalarının başında geliyor.

Firmamız bünyesinde tüm iphone modelleri ile ilgili olarak orijinal ve garantili iphone servis hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmette tüm modellerin için tamir, bakım ve parça değişim hizmetlerini tamamı ile orijinal iphone yedek parça kullanma garantisi ile sunuyoruz. Bilindiği gibi iphone modelleri diğer telef onlara göre çok daha özel olup ikinci sınıf ve yan sanayi yedek parça kullanımında telefonun kullanım ömrü ve verimliliği düşüyor. Bu doğrultuda firmamız orijinal ve garantili servis hizmeti ile modeli ce teknolojisi her ne olursa olsun tüm iphone modelleri için hizmet sunuyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm teknik servis elem anlarımız iphone modelleri ile ilgili donanımlı ve eğitimli kişilerden meydana geliyor.

Profesyonel iPhone Ekran Değişim Hizmeti

Firmamız iphone modelleri için en hassas ve kalite gerektiren hizmetlerin başında gelen iphone ekran değişim hizmetini sunuyoruz. Kullandığımız tüm ekranlar orijinal olup son derece profesyonel bir işçilik ile bu ekran değişimin sunuyoruz.


Sahip olduğumuz teknoloji sayesinde servis ve ekran değişim hizmeti sunduğumuz tüm iphone markalı telefonlar için verimlilik testi uyguluyoruz. Bu testte tam verimliliğe ulaşan telefonlarınız sizlere sunuyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinde başta iphone batarya olmak üzere aradığı nzı tüm ürünleri tamamen orijinal ve en iyi fiyat garantisi ile sahip olabiliyorsunuz.

www.vkbilisim.com.tr